Zabudowa loftowa

Realizujemy indywidualne projekty ścian, drzwi oraz konstrukcji ze szkła i metalu. Proponujemy kreatywne rozwiązania do wnętrz mieszkalnych, biurowych i użytkowych. Gwarantujemy terminowość wykonania usługi i zgodność z ustalonymi szczegółami. Realizacją koncepcji zajmujemy się w sposób kompleksowy. Stawiamy na minimalizm, prostotę i lekkość
Zajmujemy się realizacją inwestycji w zakresie aluminiowych: okien, witryn, drzwi, żaluzji, fasad słupowo-ryglowych, fasad działowych i okładzin wentylowanych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji w których wykorzystywane jest aluminium i szkło jako konstrukcje. Oferujemy ślusarkę aluminiowa w wydaniu ekstremalnie „ciepłym”, dedykowanym do domów pasywnych.
Naszą dewizą jest dostarczanie klientom kreatywnych i estetycznych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami, biurami architektonicznymi i pracowniami aranżacji wnętrz. Razem zagwarantujemy klientom unikatową usługę, rozwiążemy wszelkie problemy techniczne i urealniamy każdą wizję.

Realizujemy indywidualne projekty szklanych ścian, okien przesuwnych, okien podnoszono-przesuwnych oraz mega witryn. Inwestorzy coraz częściej realizują tzw. nowoczesne stodoły, gdzie stolarka okienna odgrywa najważniejszą rolę w estetyce domu.

Top