Okna drewniano-aluminiowe

Jesteś zakochany w drewnianych oknach? Chciałbyś, by ocieplały wnętrze Twojego domu lub mieszkania, by tworzyły harmonię z kominkiem w salonie, dużym drewnianym stołem, pięknie rzeźbionymi krzesłami czy z odrestaurowanym kredensem po babci? Z drugiej jednak strony nie będą one pasowały do minimalistycznego charakteru elewacji budynku? Obawiasz się konieczności konserwacji ich co kilka lat? Tak, to prawda – wymagają one od nas więcej zachodu niż okna PCV, ale mamy w swojej ofercie coś, co pomoże spełnić Twoje marzenia. Są to okna drewniane z nakładką aluminiową.

Funkcje okładziny aluminiowej

To połączenie nowoczesności z klasyką drewna. Na czym dokładnie polega? Przebywając w pomieszczeniu widzimy okno drewniane, ale idąc na zewnątrz – aluminiowe, a to za sprawą specjalnej okładziny. Spełnia ona wiele funkcji:

  • chroni okno przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi,
  • utrudnia potencjalnym złodziejom dostanie się do domu / mieszkania,
  • pomaga zmniejszyć zużycie energii, a tym samym płacić niższe rachunki,
  • tłumi hałas,
  • buduje lepszy mikroklimat wewnątrz budynku dzięki zastosowaniu mniejszej ilości impregnatów.

Barwa

Kolor nakładki na okna drewniane możesz wybrać w zasadzie jaki dusza zapragnie (paleta RAL jest bardzo bogata w różne odcienie). Wszystko zależy od Twoich indywidualnych upodobań. Może to być równie dobrze barwa i struktura samego drewna, z którego zostało wykonane okno.

Masz wątpliwości?

Jeśli nadal nie wiesz czy zdecydować się na montaż okna drewniano-aluminiowego zadzwoń lub napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię w tym temacie pytania.

Materiały dla Ciebie – Katalogi okien

Firma Urzędowski
POL-SKONE
Top