Klamki

Czasem jeden, mały, zdawałoby się nie tak ważny element jest w stanie zaważyć na ogólnym odbiorze danego pomieszczenia. O czym mowa? O klamce do drzwi. Nie tylko musi spełniać swoje funkcje techniczne, ale powinna posiadać odpowiedni design. To ona stanowi swego rodzaju wisienkę na torcie, która odgrywa jedną z kluczowych ról w aranżacji wnętrz. Przecież nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach.

W naszej ofercie znaleźć można klamki tradycyjne, gałki oraz klamko-gałki przeznaczone do montażu zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Posiadamy ich bogaty wybór: od prostych, geometrycznych kształtów do modeli o wymyślnych wzorach, grawerunkach, wycięciach, zdobieniach (chociażby kryształami Swarovskiego).

Stawiamy na renomowanych producentów, do których należy m.in. firma Metal-Bud. Jakość proponowanych produktów jest dla nas bardzo ważna.

Szyld

Do drzwi w stylu nowoczesnym, minimalistycznym proponujemy klamki z szyldem dzielonym. Może on przybrać kształt kwadratu, prostokąta, koła lub owalu. Z kolei do drzwi bardziej klasycznych czy też masywnych lepiej komponują się modele z długim szyldem. Wszystkie z w/w wariantów można zakupić w wersji na klucz, patent lub łazienkowej.

Kolor

Mnogość wariantów kolorystycznych pozwala idealnie dopasować klamki do panującego we wnętrzu stylu. Dostępne są m.in. następujące wykończenia: chrom błyszczący, chrom szczotkowany, mosiądz błyszczący, nikiel szczotkowany, nikiel satyna, nikiel lakierowany, grafit, tytan, antracyt, czarny mat.

Powłoka antybakteryjna

Niektóre z modeli posiadają specjalną powłokę antybakteryjną. Zawiera ona aktywne jony srebra. Pokryta jest nią rękojeść klamki oraz pokrętła WC.

Uchwyty

Dostępne są również uchwyty do drzwi w różnych kształtach (owalnym, okrągłym, prostokątnym) i kolorach (chrom błyszczący, chrom szczotkowany, mosiądz błyszczący, czarny mat, nikiel szczotkowany).

Materiały dla Ciebie – Katalogi klamek

VDS Ładne Klamki
Metal-Bud

Sprawdź trendy klamek

Top